O nas

Electro Team Partners jest innowacyjną, dynamiczną, prężnie rozwijającą się firmą o międzynarodowym zasięgu. Swoją działalność skupiamy wokół czterech głównych obszarów, w których aspirujemy do miana lidera.

Wywodzimy się z północnej części Polski, miejsca historycznie związanego z przemysłem stoczniowym, żeglugą promową, portami handlowymi oraz bazą marynarki wojennej. Regionem, gdzie przeszłość łączy się z przyszłością. Rozwijamy się jednocześnie z naszym rodzinnym miastem Gdynią, która jest naszym domem oraz siedzibą firmy. Miasto to uważane jest za najnowocześniejsze miasto w Polsce, zapewniające najlepsze warunki dla rozwoju biznesu. Jako założyciele firmy jesteśmy absolwentami Akademii Morskiej, która jest symbolem naszego miasta. Posiadamy wieloletnie doświadczenia zawodowe, pracując dla dużych firm i korporacji, podparte na trwałych fundamentach wiedzy i umiejętności, wykształcenia na poziomie magisterskim z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, elektryki oraz zaopatrzenia i logistyki morskiej.

Zapewniamy naszym klientom lądowym i morskim w pełni wykwalifikowaną kadrę. Profesjonalizm i terminowość realizowanych umów. Posiadamy wysokiej jakości linię montażową rozdzielni elektrycznych. Dostarczamy szeroki asortyment komponentów dla przemysłu. Jesteśmy postrzegani przez naszych klientów, jako wiarygodny partner, który potrafi dostosować się do ich indywidualnych potrzeb kontrahentów oraz zmieniającej się rzeczywistości i wymogów rynku.

Główne obszary działalności firmy Electro Team Partners:

Zasięg naszych prac

Map

Austria

Białoruś

Chiny

Dania

Anglia

Finlandia

Niemcy

Włochy

Litwa

Holandia

Norwegia

Rumunia

Rosja

Singapur

Szwecja

USA

PFR