Agencja Zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia jest działem firmy, który został stworzony w 2013r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów.

W lutym 2013 roku otrzymaliśmy certyfikat od Wojewódzkiego Urzędu Pracy dający nam zgodę na prowadzenie Agencji Pracy oraz Agencji Pracy Tymczasowej. Usługi z tego zakresu zyskują coraz większą rzeszę zwolenników wśród firm na terenie naszego kraju. Obecnie nasza firma może poszczycić się również licencją wydawaną przez Niemiecką Agencję Pracy zwaną Arbeitnehmerüberlassungsgesetz​, która pozwala nam oficjalnie delegować naszych pracowników do pracy w niemieckich firmach.

Nasza usługa daje możliwość zwiększenia konkurencyjności naszych klientów poprzez zoptymalizowany i elastyczny dobór wykwalifikowanych pracowników w dowolnym i szybkim czasie. Założeniem ETP jest wsparcie działów HR co pozwala firmom maksymalnie skupić się na kluczowych obszarach ich działalności. Prowadzony przez nas proces selekcji pracowników jest ściśle ustrukturyzowany i dzieli się na pięć etapów: analiza potrzeb naszych klientów, poszukiwanie odpowiedniej liczby kandydatów, szczegółowa selekcja, weryfikacja umiejętności i predyspozycji potencjalnych pracowników, ostateczny wybór kandydatów spełniających wymagania naszych klientów. Uważamy, że dzięki takiemu podejściu w tym obszarze naszej działalności uda nam się zbudować długotrwałe relacje z naszymi partnerami, pracownikami oraz pracodawcami.

Usługa agencyjna:

Agencja pracy

Agencja pracy tymczasowej

Outsourcing procesu rekrutacji

Prowadzenie działu kadr

Korzyści płynące z naszych usług:

  • Dostęp do szerokiej bazy wykfalifikowanych pracowników
  • Elastyczność zatrudniania dająca kontrolę nad poziomem zatrudnienia
  • Możliwość sprawdzenia umiejętności potencjalnego pracownika
  • Kontrola kosztów w firmie poprzez przejrzyste faktury zbiorcze
  • Możliwość szybkiego reagowania na zachodzące zmiany i potrzeby firmy oraz rynku

Fakty i liczby

Zatrudniamy
ponad

-

osób

W naszej bazie danych jest ponad

-

potencjalnych pracowników

PFR